04.08.2020

Froneri Polska

Froneri od 2016 roku działa jako firma lodowa  założona jako joint-venture przez Nestle oraz Grupę R&R Ice Cream. Produkuje głównie lody private label, ale działa także pod licencjonowanymi markami (m.in. dla Nestle), takimi jak Milka, Zielona Budka, Daim, Oreo czy Toblerone. Froneri działa w ponad 20 krajach i zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie. Polska siedziba znajduje się w Mielcu.

Wdrożenie dotyczyło systemu XPRIMER, odpowiedzialnego za zarządzanie zasobami ludzkimi.

Przeczytaj referencje 

04.08.2020

Borimex

Firma Borimex od 1947 roku świadczy usługi produkcyjne na rzecz podmiotów z takich branż jak m.in.: energetyka, transport szynowy, przemysł wydobywczy gazu i ropy, ciężki przemysł maszynowy, transport ciężarowy i autobusowy, maszyny rolnicze i budowlane.  Implementacja dotyczyła systemu APS Asprova, który umożliwia zaawansowane planowanie i harmonogramowanie produkcji. 

03.08.2020

Amhil Europa

Amhil Europa jest wiodącym producentem kubków oraz wieczek istniejącą na rynku od 2003 roku. Proces produkcyjny w firmie Amhil Europa to głównie produkcja ciągła (inline) wieczek polistyrenowych oraz wieczek i kubków typu PET o dowolnych grubościach i średnicach. Wdrożenie objęło systemy APS Asprova i DCIx, które odpowiadają m.in. za standaryzację wszystkich procesów produkcyjnych oraz skrócenie cyklu produkcyjnego.

06.07.2020

SSC Sp. z o.o.

SSC to firma, której specyfika opiera się na znacznej ilości indywidualnych zamówień produkcyjnych. W celu precyzyjnego planowania produkcji i realizowania na czas wszystkim zamówień, wdrożony został system Asprova APS oraz Opera MES. Dzięki temu produkcja została zoptymalizowana, a technologiczne cele i założenia firmy – zrealizowane.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.