Case studies

Asprova APS | 25.03.2020

Zasław TSS – case study

Firma Zasław – czołowy producent pojazdów użytkowych – poszukiwała rozwiązań, które nie tylko przyczynią się do automatyzacji i standaryzacji produkcji, ale też dzięki swojej elastyczności oraz szerokim możliwościom rozwoju spełnią również te oczekiwania, które pojawią się w przyszłości. Wybór padł na trzy wzajemnie uzupełniające się systemy: Asprova APS, Opera MES oraz XPRIMER.

Forecast Pro | 05.02.2020

expondo – case study

Głównym celem tworzenia trafnych prognoz w przedsiębiorstwie jest możliwość podejmowania z wyprzedzeniem odpowiednich działań biznesowych. Sprawdź, dlaczego firma expondo zrezygnowała z dotychczasowego prognozowania w programie MS Excel i wybrała zaproponowane przez nas rozwiązanie – Forecast PRO.

Asprova APS | 09.01.2020

Profim – case study

W przypadku firmy Profim – czołowego producenta siedzisk biurowych w Europie – inwestycja w nowoczesne rozwiązania IT oraz doświadczenie specjalistów eq system przyczyniła się do osiągnięcia imponujących wyników.

Asprova APS | 15.11.2019

FANAR – case study

Firma FANAR – producent narzędzi skrawających do obróbki metalu – zdecydowała się na wdrożenie przez naszych specjalistów systemu Asprova APS. Przyniosło jej to szereg korzyści dotyczących zarówno udoskonalenia samego procesu produkcji, jak i podniesienia komfortu pracy. Zresztą – przeczytajcie sami!

Asprova APS | 27.05.2019

SSC – case study

Każda firma, każdy proces produkcyjny i przepływające przez nie informacje są inne. To właśnie dlatego jednym z kluczowych elementów, który prowadzi do sukcesu jest wnikliwa i precyzyjna analiza funkcjonowania firmy i poszczególnych jej działów, a także technologii. Kolejnego wdrożenia podjęliśmy się w firmie SSC, dla której największym celem biznesowym była optymalizacja procesów biznesowych mająca na celu terminową realizację zamówień oraz zmniejszenie kosztów produkcyjnych.

XPRIMER | 28.03.2019

Mostva – case study

Masz dosyć zakłóceń związanych ze zbyt długim wyszukiwaniem dokumentów i ich lokalizacją? Pracujesz w branży logistycznej? Chcesz dowiedzieć się, jak inne firmy usprawniają swoje procesy i osiągają zakładane cele? Przeczytaj już teraz case study z firmy Mostva Sp. z o.o.

Asprova APS | 25.01.2019

Metrix Metal – case study

Skrócenie czasu oczekiwania na wyrób gotowy o 30%, poprawa stabilności całego procesu oraz wyników finansowych przy zachowaniu takich samych zasobów - to tylko niektóre z korzyści osiągniętych przez firmę Metrix-Metal. Sprawdź pozostałe!

XPRIMER | 08.10.2018

Rhenus Logistics – case study

Dlaczego XPRIMER jest rozwiązaniem coraz częściej docenianym przez branżę logistyczną? Jakie korzyści przyniósł w firmie Rhenus Logistics? Jakie problemy pozwolił wyeliminować? Przeczytaj case-study z Rhenus Logistic już teraz!

XPRIMER | 19.07.2018

Kuehne + Nagel – case study

Dlaczego firma Kuehne + Nagel wybrała nas na swojego partnera biznesowego? Jakie korzyści przyniosła współpraca z nami i wdrożenie platformy komunikacyjnej XPRIMER? Sprawdź już teraz.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.