oferta | 22.02.2019

Kolejna edycja darmowych webinariów – zdobądź wiedzę bez wychodzenia z biura!

Nasi eksperci przygotowali kolejny cykl darmowych webinariów z zakresu zarządzania produkcją oraz prognozowania. Każde ze spotkań potrwa około godziny i pozwoli odświeżyć teoretyczne aspekty związane z tymi obszarami. Dodatkowo umożliwi poznanie wyspecjalizowanych systemów IT, które wspierają skuteczną realizacje wyzwań stawianych przed firmami z różnych branż w zakresie planowania i ewidencji produkcji oraz prognozowania. Webinaria odbędą się 27 lutego.

Agenda webinariów:

Spotkania zostały przygotowane w taki sposób, aby można w nich było uczestniczyć w sposób niezależny. Jednak, w momencie, w którym interesuje nas poznanie zależności pomiędzy tymi obszarami – zachęcamy do udział we wszystkich trzech spotkaniach. Webinaria mają charakter interaktywny – każdy uczestnik może podczas nich zadawać pytania, natomiast nasz prelegent, Michał Żelichowski odpowie na nie podczas trwania webinarium lub zaraz po jego zakończeniu.

Zachęcamy do zapisów szczególnie osoby, które lubią poszerzać swoją wiedzę bez wychodzenia z domu oraz chcą ocenić przydatność wyspecjalizowanych systemów IT w swojej codziennej pracy. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonać TUTAJ >>

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.