informacje branżowe | 08.05.2018

eq system najlepszym partnerem Asprova Corporation po raz piąty

Kiedy zostaliśmy partnerem biznesowym Asprova Corporation w 2008 roku nie do końca zdawaliśmy sobie sprawę z tego, co wyniknie z tej współpracy. Systemy klasy APS nie były jeszcze wtedy popularne w Polsce, a nawet znane. Po 10 latach i 5 tytułach dla Najlepszego Partnera Biznesowego (zdobywanych nieprzerwanie od 2012 roku) nie mamy żadnych wątpliwości, że rok 2008 był przełomowym.

Tytuł dla Najlepszego Partnera Biznesowego wiele dla nas znaczy – tym bardziej, że zawsze podkreślamy, że narzędzia nie są rozwiązaniem. Zdobywając go, potwierdzamy, że faktycznie stanowią one rolę drugoplanową. To co umożliwia nam utrzymywanie tego wyróżnienia od 6 lat to przede wszystkim nasze podejście, które jest oparte na współpracy zarówno z naszymi Klientami, jak i ze sobą nawzajem. To różne kompetencje, które pozwalają widzieć niuanse procesów produkcyjnych, a tym samym skutecznie usprawniać obszar zarządzania produkcją w firmach z różnych branż. I właśnie o tym opowiadaliśmy na spotkaniu partnerów Asprova Corporation w Marburgu.

Keiji Fujii (CEO Asprova Corporation) oraz Michał Lach (Prezes Zarządu eq system) podczas spotkania partnerów Asprova Corporation 2018.

W tym miejscu, chcemy podziękować całemu zespołowi eq system za zaangażowanie, bo bez niego nie byłoby ani jednego tytułu dla Najlepszego Partnera Biznesowego oraz Klientom, którzy zaufali naszemu podejściu.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.