BLOG

oferta | 22.04.2020

E-TECZKA – elektroniczna dokumentacja pracownicza

Prowadzenie papierowej dokumentacji pracowniczej wymaga dużego zaangażowania, bywa też kosztowne. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzi e-teczka, niezależny moduł systemu XPRIMER, który usprawni obsługę akt pracowniczych w każdej firmie.

oferta | 16.04.2020

XPRIMER kontra pandemia i zmiany rynkowe

Zamieszanie na rynku spowodowało, że wiele firm szuka nie tylko nowych dróg dotarcia do klienta, ale też sposobów na efektywne, zdalne zarządzanie swoim przedsiębiorstwem. Jak radzi sobie z tym branża IT? Czy ma na to gotowe rozwiązania?

oferta | 02.04.2020

Praca zdalna z systemem XPRIMER

W bardzo wielu firmach pracownicy przeszli na system pracy zdalnej, by zapewnić płynne działanie przedsiębiorstwa. Równocześnie pojawiają się pytania o zarządzanie rekrutacją w takiej sytuacji. Jakie narzędzia rekrutacyjne wybrać? Zapraszamy do lektury!

oferta | 22.02.2019

Kolejna edycja darmowych webinariów – zdobądź wiedzę bez wychodzenia z biura!

Nasi eksperci przygotowali kolejny cykl darmowych webinariów z zakresu zarządzania produkcją oraz prognozowania. Każde ze spotkań umożliwi poznanie wyspecjalizowanych systemów IT, które wspierają skuteczną realizacje wyzwań stawianych przed firmami z różnych branż. Webinaria odbędą się 27 lutego.

oferta | 03.12.2018

System XPRIMER – nowe funkcjonalności na miarę nowych potrzeb

Rozwój technologiczny jest nieodzownym elementem naszych czasów i branży IT. Otaczająca nas rzeczywistość i dostarczane rozwiązania zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego nasz dział programistyczny stale czuwa nad ulepszaniem i udoskonalaniem autorskiego oprogramowania.

Konsultacja z ekspertem

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej postaramy się poznać Twoje potrzeby i odpowiedzieć na wszystkie pytania.