Webinary

AKTYWNY
20.02.2020 | ONLINE

Operacyjne zarządzanie produkcją z rozwiązaniem XPRIMER.MOM

Webinarium skierowane jest do osób, które chcą zwiększyć efektywność  zarządzania produkcją, zyskać kontrolę nad jego całym procesem oraz umiejętnie zarządzać danymi technologicznymi i narzędziami.

AKTYWNY
20.02.2020 | ONLINE

Elastyczne planowanie produkcji z Asprova APS

Webinarium skierowane jest do osób, które z jednej strony chcą poszerzyć swoją wiedzę i poznać najnowsze trendy dotyczące planowania i harmonogramowania produkcji, a z drugiej – ocenić przydatność wyspecjalizowanych narzędzi klasy APS w swojej codziennej pracy.

AKTYWNY
20.02.2020 | ONLINE

Skuteczna ewidencja produkcji z XPRIMER.MES a wzrost wydajności

Spotkanie łączy teoretyczne założenia skutecznej ewidencji produkcji z ich wykorzystaniem w praktyce. Jeśli lubisz poszerzać swoją wiedzę bez wychodzenia z biura – webinarium skierowane jest właśnie do Ciebie. Ma charakter interaktywny i jest bezpłatny.

AKTYWNY
11.03.2020 | ONLINE

Efektywny HR, czyli jak lepiej zarządzać pracownikami z systemem XPRIMER.HR

Webinarium skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu HR oraz poznać bliżej możliwości platformy komunikacyjnej XPRIMER, która pozwala przełożyć teoretyczne założenia na ich realizację w praktyce. Spotkanie potrwa około godziny, a udział w nim jest bezpłatny.

AKTYWNY
11.03.2020 | ONLINE

Efektywny HR w branży produkcyjnej z systemem XPRIMER.HR

Webinarium przeznaczone jest dla osób, które szukają sposobu na zwiększenie efektywności swojej pracy w zakresie planowania czasu pracy pracowników oraz chcą odświeżyć swoją wiedzę w tych tematach. Mają dosyć poświęcania zbyt dużej ilości czasu na prace administracyjne, które z łatwością można zautomatyzować. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać od strony praktycznej system XPRIMER i jego funkcjonalność w zakresie "twardego" HR.

AKTYWNY
11.03.2020 | ONLINE

XPRIMER 4.0 – nowe funkcjonalności platformy HR, jak wykorzystać ich potencjał?

Webinarium skierowane jest do osób, które chcą poznać nowe usprawnienia oraz funkcjonalności platformy komunikacyjnej HR.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.