Webinary

AKTYWNY
25 września 2019 | ONLINE

Trafne prognozowanie z Forecast PRO

Webinarium skierowane jest do osób, które chcą zaktualizować swoją wiedzę z zakresu prognozowania, poznać najnowsze trendy (m.in. sprzedaży, popytu, nowych produktów czy zapotrzebowania na zasoby) oraz możliwości dedykowanego do tego celu systemu Forecast PRO. Webinarium jest bezpłatne i potrwa około godziny.

AKTYWNY
25 września 2019 | ONLINE

Skuteczna ewidencja produkcji z Opera MES a wzrost wydajności

Spotkanie łączy teoretyczne założenia skutecznej ewidencji produkcji z ich wykorzystaniem w praktyce. Jeśli lubisz poszerzać swoją wiedzę bez wychodzenia z biura – webinarium skierowane jest właśnie do Ciebie. Ma charakter interaktywny i jest bezpłatny.

AKTYWNY
25 września 2019 | ONLINE

Elastyczne planowanie produkcji z Asprova APS

Webinarium skierowane jest do osób, które z jednej strony chcą poszerzyć swoją wiedzę i poznać najnowsze trendy dotyczące planowania i harmonogramowania produkcji, a z drugiej – ocenić przydatność wyspecjalizowanych narzędzi klasy APS w swojej codziennej pracy.

NIEAKTYWNY
WKRÓTCE | ONLINE

Nowe funkcjonalności Asprova APS – jak wykorzystać ich potencjał?

Webinarium skierowane jest do aktualnych użytkowników systemu Asprova APS. Podczas niego zostaną zaprezentowane i omówione funkcjonalności systemu, które pojawiły się w nowej wersji systemu Asprova APS 15. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne i potrwa około godziny.

NIEAKTYWNY
wkrótce | ONLINE

Planowanie i rozliczanie czasu pracy z XPRIMER

Webinarium przeznaczone jest dla osób, które szukają sposobu na zwiększenie efektywności swojej pracy w zakresie planowania, ewidencji i rozliczania czasu pracy pracowników oraz chcą odświeżyć swoją wiedzę w tych tematach. Mają dosyć poświęcania zbyt dużej ilości czasu na prace administracyjne, które z łatwością można zautomatyzować. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać od strony praktycznej system XPRIMER i jego funkcjonalność w zakresie twardego HR.

NIEAKTYWNY
wkrótce | ONLINE

Wspieraj rozwój swoich pracowników z XPRIMER

Webinarium skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu miękkiego HR-u oraz poznać bliżej możliwości platformy komunikacyjnej XPRIMER, która pozwala przełożyć teoretyczne założenia na ich realizację w praktyce. Spotkanie potrwa około godziny, a udział w nim jest bezpłatny.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.