oferta | 03.12.2018

System XPRIMER – nowe funkcjonalności na miarę nowych potrzeb

Mamy świadomość tego, że rozwój technologiczny jest nieodzownym element naszych czasów i branży IT. Otaczająca nas rzeczywistość i dostarczane rozwiązania zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego nasz dział programistyczny stale czuwa nad ulepszaniem i udoskonalaniem autorskiego oprogramowania. Jako firma specjalizująca się w tworzeniu systemów informatycznych, staramy się przewidywać potrzeby klientów i dostarczać im rozwiązania umożliwiające uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku, a także stale je optymalizować. Nie lubimy być gołosłowni, dlatego miło nam poinformować, że nasz autorski system XPRIMER 3.2 został właśnie zaktualizowany do nowszej wersji XPRIMER 3.2.3. To kompleksowe oprogramowanie do zarządzania i doskonalenia procesów biznesowych w przedsiębiorstwie, dlatego oczywiste jest dla nas to, że musi on być funkcjonalny oraz podążać za ciągle zmieniającymi się potrzebami użytkowników.

Do najważniejszych udoskonaleń w XPRIMER 3.2 do wersji 3.2.3 możemy zaliczyć:

  • jeszcze bardziej intuicyjną możliwość filtrowania w obrębie całej platformy
  • podniesienie bezpieczeństwa przechowywania i aktualizowania danych
  • dużo większą kompatybilność z przeglądarkami internetowymi
  • rozbudowanie możliwości z zakresu samoobsługi pracowniczej

XPRIMER to rozwiązanie, które pomaga w zarządzaniu procesami biznesowymi nie tylko w firmach klientów, ale także wewnątrz naszej organizacji. W eq system niezwykłą dbałość przykładamy zarówno do ścisłej współpracy pomiędzy poszczególnymi zespołami, jak i do komunikacji wewnętrznej. XPRIMER jest nieocenionym wsparciem w tych procesach, dzięki któremu na bieżąco możemy weryfikować jego przydatność, uzupełniać o nowe funkcjonalności oraz dbać o to, aby system odznaczał się jak najwyższą intuicyjnością oraz przystępności. XPRIMER pozwolił nam na wdrożenie w życie bardzo wysokiej przejrzystości procesów biznesowych, a tym samym umożliwił ciągle doskonalenie zarówno komunikacji wewnętrznej, jak i realizacji poszczególnych projektów. Nieustająca optymalizacja naszego autorskiego oprogramowania XPRIMER to zatem proces, w którym uczestniczą nie tylko nasi programiści i specjaliści z działu badań i rozwoju, ale także cała organizacją, którą tworzą wszyscy pracownicy eq system. Więcej informacji na temat systemu XPRIMER możecie Państwo znaleźć TUTAJ >>

Przeczytaj również:

szkolenia i webinaria | 22.02.2019

Kolejna edycja darmowych webinariów – ruszają zapisy!

Nasi eksperci przygotowali kolejny cykl darmowych webinariów z zakresu zarządzania produkcją oraz prognozowania. Każde ze spotkań potrwa około godziny i pozwoli odświeżyć teoretyczne aspekty związane z tymi obszarami. Dodatkowo umożliwi poznanie wyspecjalizowanych systemów IT, które wspierają skuteczną realizacje wyzwań stawianych przed firmami z różnych branż w zakresie planowania i ewidencji produkcji oraz prognozowania. Webinaria odbędą się 27 lutego.

CZYTAJ WIĘCEJ

nagrody i wyróżnienia | 19.02.2019

Cztery wyróżnienia dla eq system technology

Instytut Europejskiego Biznesu już od 13 lat analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw i banków, klasyfikując na ich podstawie najdynamiczniej i najefektywniej rozwijające się firmy w Polsce. eq system technology trafiło do zaszczytnego grona laureatów i zdobyło wyróżnienia w aż czterech rankingach!

CZYTAJ WIĘCEJ

referencje | 28.01.2019

Metrix Metal poleca eq system oraz system Asprova APS

Wiele firm nadal uważa swoje procesy za zbyt skomplikowane, żeby można je było precyzyjnie odzwierciedlić w systemie informatycznym. Nadal opierają swoje działania na doświadczeniu swoich ekspertów oraz MS Excel. Nadal nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Wśród takich przedsiębiorstw znajdowała się również firma Metrix Metal. Obecnie jednak wspiera swoje działania systemem Asprova APS. Przeczytaj case study firmy i sam oceń efekty naszej współpracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.