szkolenia i webinaria | 12.04.2018

220 godzin praktycznych ćwiczeń, kilogramy zmielonej kawy i…, czyli podsumowanie 14-stu edycji warsztatów Asprova APS

Właśnie minęło 6 lat od momentu, w którym postanowiliśmy dzielić się naszą wiedzą z zakresu doskonalenia procesów produkcyjnych. Od momentu, w którym nasz Product Manager, Michał Żelichowski powitał na warsztatach ze skutecznego planowania produkcji z Asprova APS pierwszych uczestników.

Przed rozpoczęciem wiosennej edycji warsztatów postanowiliśmy zrobić małe podsumowanie i powiedzieć – kto najczęściej jest uczestnikiem warsztatów? Ile osób przeszkoliliśmy przez 6 lat? Ile czasu wspólnie spędziliśmy? Jak uczestnicy oceniają prowadzącego? Odpowiedzi na te oraz kilka innych pytań przedstawia poniższa infografika – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nią.

Podsumowania są doskonałym pretekstem do wszelkich podziękowań. My chcieliśmy je złożyć przede wszystkim uczestnikom warsztatów, każdej z edycji – za wiele inspirujących dyskusji, za wymianę spostrzeżeń i otwartość w rozmowach o wyzwaniach w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji w różnych branżach. To właśnie te spotkania pozwalają nam na ciągłe doskonalenie, na zachowanie świeżości spojrzenia i elastyczności przy rozwiązywaniu problemów z zakresu zarządzania produkcją. Nie możemy zapomnieć również o naszym prowadzącym, Michale Żelichowskim, bo to dzięki niemu warsztaty od tylu lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a  uczestnicy w ankietach zgodnie podkreślają, że to właśnie prowadzący, jego podejście i brak schematyczności w myśleniu sprawiły, że oceniają warsztaty niezwykle wysoko.

Więcej informacji o aktualnych szkoleniach znajdziesz TUTAJ >>

Przeczytaj również:

szkolenia i webinaria | 22.02.2019

Kolejna edycja darmowych webinariów – ruszają zapisy!

Nasi eksperci przygotowali kolejny cykl darmowych webinariów z zakresu zarządzania produkcją oraz prognozowania. Każde ze spotkań potrwa około godziny i pozwoli odświeżyć teoretyczne aspekty związane z tymi obszarami. Dodatkowo umożliwi poznanie wyspecjalizowanych systemów IT, które wspierają skuteczną realizacje wyzwań stawianych przed firmami z różnych branż w zakresie planowania i ewidencji produkcji oraz prognozowania. Webinaria odbędą się 27 lutego.

CZYTAJ WIĘCEJ

nagrody i wyróżnienia | 19.02.2019

Cztery wyróżnienia dla eq system technology

Instytut Europejskiego Biznesu już od 13 lat analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw i banków, klasyfikując na ich podstawie najdynamiczniej i najefektywniej rozwijające się firmy w Polsce. eq system technology trafiło do zaszczytnego grona laureatów i zdobyło wyróżnienia w aż czterech rankingach!

CZYTAJ WIĘCEJ

referencje | 28.01.2019

Metrix Metal poleca eq system oraz system Asprova APS

Wiele firm nadal uważa swoje procesy za zbyt skomplikowane, żeby można je było precyzyjnie odzwierciedlić w systemie informatycznym. Nadal opierają swoje działania na doświadczeniu swoich ekspertów oraz MS Excel. Nadal nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Wśród takich przedsiębiorstw znajdowała się również firma Metrix Metal. Obecnie jednak wspiera swoje działania systemem Asprova APS. Przeczytaj case study firmy i sam oceń efekty naszej współpracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Zdefiniuj swoje potrzeby - my zajmiemy się resztą.