Powiedz nam, jak zarządzasz – my powiemy Ci jak to usprawnić

Nie będziemy udowadniać, że wiemy dokładnie czego oczekujesz w kwestii zarządzania produkcją. Nie zrobimy tego, z trzech prostych powodów:


1. Mamy za duże doświadczenie, żeby wmawiać Ci niedogodności, które Ciebie nie dotyczą.
2. Nie lubimy wdrażać rozwiązań, które nie są Ci potrzebne.
3. Lubimy natomiast rozwiązywać realne problemy i w tym jesteśmy naprawdę dobrzy.

Nasze rozwiązania są zawsze bardzo precyzyjnie dobrane i dopasowane do indywidualnych wymagań i oczekiwań. Jak to możliwe?

To bardzo proste – proponowane przez nas usprawnienia są efektem licznych rozmów oraz dokładnego poznania organizacji firmy. To system ma idealnie odwzorowywać warunki w niej panujące, a nie na odwrót.

Już teraz podejmij pierwszy krok i umów się na spotkanie z naszym specjalistą >>


Pracuj mniej, zyskaj więcej

Być może masz dosyć tego, że poranna przerwa na produkcji zwykle się przedłuża, maszyna jest w naprawie od nie wiadomo kiedy, a do tego pracę przenosisz do domu. Zostaw pracę w pracy – z nami to proste. To przecież właśnie dzięki jej dobrej organizacji Twoja wydajność wzrasta a zarządzanie produkcją staje się coraz doskonalsze.

Udoskonal proces zarządzania produkcją, dzięki:

Świadomość poszczególnych etapów procesu produkcyjnego jest jednym z najistotniejszych czynników wpływających na jego skuteczność. Wspólnymi siłami możemy ją zwiększyć – wystarczy Twoje zaangażowanie oraz nasze doświadczenie.

Realizując z nami projekt masz pewność, że:

  • Wypracowane wspólnie rozwiązanie jest elastyczne i kompleksowe. Pomaga usprawnić każdy z etapów zarządzania produkcją.
  • Narzędzia wykorzystywane do realizacji założonych celów biznesowych skutecznie usprawniają procesy dzięki ich idealnemu dopasowaniu do polityki firmy i warunków w niej panujących.
  • Dzięki jasnym zasadom i usystematyzowaniu procesów każdy pracownik jest w pełni świadomy efektów podejmowanych decyzji.
  • Zgodnie z polityką naszej firmy każde rozwiązanie może być w pełni administrowane bez naszej pomocy.

Sam projekt jest zawsze nastawiony na minimalizację   trudności  związanych z wprowadzaniem zmian i skonstruowany jest tak, aby wdrożenie było jak najmniej uciążliwe, a zwrot z inwestycji jak najszybszy.

Spotkaj się z nami >> lub porozmawiaj z naszym specjalistą >>

Osoba kontaktowa:

Paweł Pilaszek
Konsultant Biznesowy
Paweł.Pilaszek@eqsystem.pl
Tel.kom. 662 271 552